Działamy skutecznie od 20 lat

Od ponad 20 lat Grupa Koksztys specjalizuje się w obsłudze prawnej i windykacyjnej.

  1. Koksztys działa na terenie całej Polski dzięki sieci oddziałów. Prowadzimy sprawy dla naszych klientów również na rynkach zagranicznych np. na Litwie, Ukrainie, w Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii.

  2. Należymy do największych i najszybciej rozwijających się firm prawniczych w Polsce, co potwierdzają wysokie pozycje w rankingach Kancelarii Prawnych „Rzeczpospolitej” i „Gazety Prawnej”.

  3. Nasi specjaliści posiadają gruntowną wiedzę i doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno wielkich koncernów, korporacji czy banków jak również mniejszych podmiotów gospodarczych. Obsługujemy i doradzamy firmom z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, również z naszych usług korzystają właściciele Mikroprzedsiębiorstw.

  4. Stale dopasowujemy naszą ofertę do wymagań współczesnych konsumentów. Obsługa prawna jest dostosowana, w formie pakietów, z uwzględnieniem poszczególnych potrzeb klientów.

  5. Proponujemy kompleksowo obsługę prawną, windykacyjną i finansową firm, aby klient mógł korzystać z jednego dostawcy usług w ramach jednej umowy.

  6. Jakość i profesjonalizm naszej obsługi prawnej i usług windykacyjnych potwierdza uzyskany przez nas certyfikat KNF na zarządzanie wierzytelnościami funduszy sekurytyzacyjnych.

  7. Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego w 12. Rankingu Kancelarii Prawniczych 2014 według „Rzeczpospolitej” zajęła 6. miejsce w kraju pod względem liczby zatrudnionych prawników. Żadna firma poza stolicą nie zatrudnia tak ogromnej rzeszy prawników. Jednocześnie Koksztys zatrudnia najwięcej pracowników ogółem w Polsce wśród firm prawniczych. We wrocławskiej siedzibie oraz w oddziałach: w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie i Katowicach pracuje 350 osób w tym 84 prawników, z czego 35 to adwokaci i radcy prawni.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych (Polityka prywatności)

Wyślij zgłoszenie
kontaktowe