Jesteśmy firmą budowlaną istniejącą od 1999 roku w Pułtusku. Naszym głównym priorytetem jest spełnienie oczekiwań klientów, co jest możliwe m. in. dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami, mającymi ugruntowaną pozycję na rynku polskim. Zatrudniamy także wysokiej jakości profesjonalistów w każdej dziedzinie.

Z Kancelarią Koksztys jesteśmy związani od X lat i bardzo cenimy sobie fachowość oraz wiedzę zatrudnionych tam prawników. Najczęściej specjaliści z kancelarii doradzają nam w sprawie umów z podwykonawcami, a także producentami. Dzięki temu nie musimy martwić się o formalną stronę realizowanych inwestycji, skupiamy się na rzetelnym i profesjonalnym wykonaniu powierzonych nam zadań. Do kancelarii przesyłamy zwykle dwie lub trzy prośby o poradę w miesiącu. Niezależnie od tego, jakie pytanie zadamy, zawsze otrzymujemy rzetelną, konkretną i szybką odpowiedź, pozwalającą nam podjąć decyzję, której jesteśmy pewni.

Zajmujemy się przede wszystkim budową oraz remontem domów, segmentów, mieszkań i budynków użyteczności publicznej. Współpracujemy z podmiotami gospodarczymi i inwestorami prywatnymi. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje kompleksowe wykonanie obiektów, czyli: roboty ziemne, prace elewacyjno-ociepleniowe, instalacyjne i wykończeniowe. Pomagamy w realizowaniu planów o własnym domu, od wykonania projektu począwszy przez przygotowanie kosztorysów, wybór materiałów, załatwianie spraw urzędowych, na zrealizowaniu projektu skończywszy. Budujemy domy zarówno na działkach klientów, jak i na działkach będących własnością naszej firmy.

Roksana Kozłowska

Dyrektor ds. Ekonomicznych

Budomur

 

Bohater historii sukcesu:


P.H.U. BUDOMUR Sp. z o. o.

Pułtusk, ul. Ogrodowa 5

Sekretariat: tel. (23) 692-14-19, 692-500-135, fax (023) 692-25-82 wew. 105

e-mail: sekretariat@budomur.pl

Działalność prowadzona od: 2001

Ilość pracowników: 33
Roczne obroty: 750.000 PLN
Roczny wzrost przychodu: 25%
Aktywa netto: 1.254.458 PLN

 


90%
skuteczności egzekucyjnej