Od 1992 roku zajmujemy się produkcją i montażem stolarki okiennej oraz wykładzin elewacyjnych.  Wychodzimy z założenia, że na rynku można utrzymać się przede wszystkim stosując sprawdzone produkty wysokiej jakości. Na wszystkie nasze wyroby posiadamy wszelkie możliwe atesty i certyfikaty. Zdecydowaliśmy się na obsługę prawą przez firmę Koksztys, ponieważ kancelaria również oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Szczególnie cenimy porady prawników z Koksztysa w kwestii sprawdzania i opiniowania umów jakie w dużych ilościach zawieramy z producentami i kontrahentami. Dzięki wskazówkom specjalistów z kancelarii wiele razy uniknęliśmy niekorzystnych dla nas zapisów. Konsultacje z prawnikami wpłynęły również na podwyższenie poziomu naszej wiedzy w dziedzinie prawa gospodarczego. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę np. z niebezpieczeństw wynikających z przekraczania terminów umownych itp.

Pracownicy kancelarii pomogli nam też w wielu trudnych sprawach gdy byliśmy stroną pokrzywdzoną. Przykładem może być sytuacja, gdy jeden z kontrahentów nie wywiązywał się z realizacji płatności. Bardzo dobrze przeprowadzona mediacja oraz profesjonalnie napisana ugoda spowodowała, iż odzyskaliśmy należne pieniądze.

Wojciech Szajna

Prezes Zarządu

Bohater historii sukcesu:


Grosbud sp. z o.o.
ul.Hoffmanowej 19
35-016 Rzeszów

tel. +48 17 865 83 46
fax +48 17 862 96 82
e-mail: grosbud@grosbud.pl
Działalność prowadzona od: 2001

Ilość pracowników: 33
Roczne obroty: 750.000 PLN
Roczny wzrost przychodu: 25%
Aktywa netto: 1.254.458 PLN


90%
skuteczności egzekucyjnej