Zajmujemy się produkcją komponentów dla przemysłu spożywczego m.in. do słodyczy, ciastek, lodów, galaretek, soków, nektarów i napojów bezalkoholowych i alkoholowych – przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia i specjalnie opracowanych receptur. Wykorzystujemy najlepsze produkty, najnowsze technologie i najświeższe owoce. Precyzja i starannie dobrane procedury pozwalają nam utrzymywać się w czołówce naszej branży. W działalności firmy równie ważne jest funkcjonowanie w oparciu o procedury prawne przy tworzeniu receptur, zaleceń technologicznych, kart charakterystyk i specyfikacji produktów. Wybraliśmy kancelarię Koksztys ponieważ firma zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny prawa gospodarczego. Żadne z zapytań zleconych kancelarii Koksztys – nie pozostało bez odpowiedzi pomimo faktu, iż często było to zapytania z dziedzin od prawa żywnościowego, akcyzy, ustawy winiarskiej, wywiadu gospodarczego, badania kondycji finansowej kontrahentów, monitoringu należności, aż po tak abstrakcyjne dla nas tematy jako prawo lotnicze czy kodeks postępowania administracyjnego.

Dzięki Koksztysowi wiele razy udało się uniknąć wpadnięcia w finansowe tarapaty. Zawdzięczamy to w dużej mierze procedurze zabezpieczania wierzytelności. Kilka razy mieliśmy problemy, kiedy firma z którą współpracowaliśmy, nie wywiązywała się na czas z uiszczania należności. Prawnicy pomogli nam zabezpieczyć maszyny, które były gwarancją w razie niewypłacalności danego producenta, z którym współpracowaliśmy.

Prawnicy kancelarii pomogli nam w skonstruowaniu umów z kontrahentami, dzięki którymi nasze unikalne receptury i know-how są chronione przed kopiowaniem i bezprawnym użyciem. Wszystkie umowy, które przekazaliśmy ekspertom z Wrocławia zostały dokładnie przeanalizowane, dzięki czemu uniknęliśmy niekorzystnych dla naszej firmy zapisów.

Tomasz Tadewicz

Dohler Polska sp. z o.o.

Bohater historii sukcesu:


Dohler Polska sp. z o.o.

Droga Wojewódzka 728, 05-640
tel .: 48 368 98 00

Działalność prowadzona od: 2001

Ilość pracowników: 33
Roczne obroty: 750.000 PLN
Roczny wzrost przychodu: 25%
Aktywa netto: 1.254.458 PLN


90%
skuteczności egzekucyjnej