Blog Koksztys

W jubileuszowym X rankingu „Rzeczpospolitej” Kancelaria Koksztys zajęła 5. miejsce pod względem ilości zatrudnionych prawników oraz została uznana jako największa pozawarszawska kancelaria prawna.

ranking-liczbapracowników-2012

Została również wyróżniona jako największa kancelaria na Dolnym Śląsku i Lubuskim. Składamy najserdeczniejsze gratulacje wszystkim laureatom rankingu, a w szczególności wyróżnionym za działalność pro bono.

Zespół Grupy Koksztys

Więcej

Z przyjemnością informujemy Państwa, że Kancelaria Koksztys została sklasyfikowana na 6. miejscu wśród największych kancelarii prawnych w kraju.

Zgodnie z najnowszym rankingiem Dziennika Gazety Prawnej Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego lokuje się na 6. pozycji wśród największych kancelarii prawnych w Polsce!

ranking2012

Ponadto, Kancelaria Koksztys została uznana jako największa pozawarszawska kancelaria prawna. Dla Kancelarii Koksztys to ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że obrany kierunek rozwoju kancelarii jest słuszny. Jednocześnie pragniemy podziękować za zaufanie i dotychczasową współpracę wszystkim Klientom Kancelarii. Wysoka pozycja w rankingu kancelarii prawnych dopinguje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy na rzecz Klientów Kancelarii Koksztys.

Zespół Grupy Koksztys

Więcej

Kalendarium

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012