Blog Koksztys

O potrzebach współczesnego rynku z perspektywy przedsiębiorcy na gospodarka.dziennik.pl.

„Spraw sobie prawnika”!

Czy w dzisiejszych czasach można bezpiecznie prowadzić przedsiębiorstwo bez stałej i profesjonalnej obsługi prawnej? Można, ale lepiej nie ryzykować i „sprawić sobie prawnika” – tym bardziej, że to możliwie już za niewielkie pieniądze, jak przekonuje mecenas Ireneusz Koksztys na gospodarka.dziennik.pl. Zachęcamy do lektury artykułu!

http://gospodarka.dziennik.pl/twoje-finanse/artykuly/411559,spraw-sobie-prawnika.html

Więcej

Kancelaria ma być dostosowana do potrzeb Klienta biznesowego – mecenas Ireneusz Koksztys wypowiada się na łamach artykuly-prawne.com.pl.

Optymalna obsługa prawna dla przedsiębiorców

Jakie są nowe tendencje na rynku usług prawnych? Czego od prawników oczekuje współczesny biznes? Jak skutecznie i niedrogo zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo prawne? Zachęcamy do zapoznania się z interesującym tekstem zamieszczonym na łamach artykuly-prawne.com.pl, gdzie wypowiedzi na ten temat udzielił mecenas Ireneusz Koksztys.

http://artykuly-prawne.com.pl/2012/11/obsluga-prawna/

Więcej

O zaletach pakietów i usług prawnych online czytaj na finensefakty.pl, gdzie wypowiedzi udzielił mecenas Ireneusz Koksztys.

 Pakiety usług prawnych dostępne online

Stała i profesjonalna pomoc prawnika nie musi być już tylko przywilejem bogatych. Obsługa prawna oferowana w formie pakietu czyni ją bardziej przystępną cenowo i dostosowaną do potrzeb Klienta. Prawników jest coraz więcej i ceny są dostępne również dla niedużej, jednoosobowej działalności – przyznaje mecenas Ireneusz Koksztys na finansefakty.pl.

http://finansefakty.pl/wiadomosci/prawnik-online/

 

Więcej

Kalendarium

Rok 2018

Rok 2017

Rok 2016

Rok 2015

Rok 2014

Rok 2013

Rok 2012